Šport a FitnessExtrémne športy

Závodný jazdec Ralf Schumacher biografiu, úspechy, fotky

Ralf Schumacher - pretekár pôvodne z Nemecka. Pôsobí ako "Formula 1". Brat legendárneho automobilového pretekára Michael Schumacher.

rané roky

Ralph sa narodil v lete roku 1975 v Nemecku. Dokonca už v ranom veku začal zaujímať o automobilových pretekoch. To je čiastočne spôsobené nadšenie staršieho brata, ktorý bol tiež zapojený do pretekania.

Ako teenager začal karting. To je v tomto športe Schumacher rýchlejšie auto vodičské schopnosti. Zaoberá sa motokárach až devätnásť rokov a už vtedy sa rozhodne, že jeho život bude spojiť sa s rasami. Mladík si uvedomiť, že motokáry - to nie je presne ten druh športu, ktorý bude dosiahnuť veľa, a potom sa rozhodne ísť do "Formula 3". Táto akcia sa konala v roku 1994. Začne hovoriť pre tím WTS. V prvej sezóne sa očakáva, že nevyhral nič. Avšak, v ďalšej sa mi podarilo dosiahnuť nejakého úspechu. Ralf Schumacher obsadila druhé miesto v nemeckom šampionáte, "Formula 3". Prvý z nich bol Norberto Fontana. Už v budúcom období, vodič sa chová ako "Formula Nippon" v Japonsku a víťazí v tomto šampionáte.

Hlavné herecká kariéra

V roku 1997, Ralph je pevne sedí v "Formula 1". Prvý tím - Jordan z Írska. Hovoril celkom dobre, aj napriek svojmu mladému veku. Problém bol v tom, že sa športovec nemal dosť stability pre dosiahnutie maximálnych výsledkov. V prvej sezóne, on len raz stúpne na pódium, stane sa to v treťom závode sezóny. Stojí za zmienku, že sa často zastaviť preteky z dôvodu havárie.

V nasledujúcom roku bol spoluhráči a fanúšikovia, získal prezývku. Ralf Schumacher Wet pomenovaný Ralpha. Ale titul toho možno považovať za platný, pretože on ju dostal zo skutočnosti, že on bol schopný získať kontrolu na mokrej trati. Prezývka zostala s ním po celú dobu svojej kariéry, v závode na ceste po daždi, on prinesie jeho tímu nielen o prvý bod, ale tiež byť schopný prijať konečné sekundu. To sa konalo v Belgicku.

1999 sezóna Schumacher sa už začal v druhom tíme, tzv Williams. Bude pôsobiť v tandeme s Alessandro Zanardi. Mladý Nemec bude schopný zatieniť viac skúseného Taliana, ktorý kedysi považovaný za jeden z najsilnejších jazdcov v kategórii CART.

Prvé víťazstvo v pretekoch budú musieť počkať dosť dlho. Až v roku 2001, Ralf Schumacher Prvýkrát v kariére vyhrá preteky. V rovnakom období sa mu podarilo vyhrať niekoľko ďalších úspechov. Tri víťazstvá v sezóne povedie k tomu, že výsledky nemčiny bude štvrtým a výsledok v čase, keď bude veľmi dobré pre neho.

V sezóne 2002 nemecký vyhrá len jeden závod, a v roku 2003 bude môcť získať niektoré dôležité víťazstvo. Možno keby sa správal oveľa stabilnejšie, mohol žiadať o prvé miesto na konci sezóny. Ale vzhľadom k častým nehodám a jednoducho zlé preteky Ralph dosiahnutie tohto cieľa zlyhalo a zostal v tieni jeho ďalšie hviezdne brata.

Budúci obdobie bolo neúspešné pre Schumachera i pre celý tím. Napriek tomu, že jedným z prvých pretekoch skončí ako druhý, vážnejšie problémy začínajú: všetky výsledky tímu zrušiť, pretože niektoré porušovania, a nemecká dostane do vážnej nehode a bol zranený, kvôli ktorej bude musieť vynechať niekoľko závodov. Tragická udalosť sa deje na ceste v Amerike.

Sezóna 2005 začal ako súčasť Toyota a pôsobí spolu s Jarno Trulli, slávneho talianskeho pretekára. Kontrakt s japonským tímom bude podpísaná na dva roky. Po promócii závit dohoda nebude, a tridsať Nemec opustí tím.

Na tomto, bude jeho kariéra v "Formula 1", príde k svojmu koncu. Športovec sa pokúsi sám seba v iných kategóriách pretekanie.

Ako vidíte, nič vážne získal Ralf Schumacher. Fotografie zobrazujú svoju veľmi silnú podobnosť k jeho starší brat.

Kariéra po "F-1"

V roku 2008, Nemec sa rozhodne ísť za rôznych rás kategórie. Začne sa zúčastňuje DTM. V prvej sezóne bude tím Mücke Motorsport. Vážny pretekár nedosiahne výsledkov a prijať na konci sezóny len štrnáste miesto, na svojom konte bude len tri úvery.

V roku 2009, on sa pripojí k tímu HWA tímu. Opäť sa neukazuje nič mimoriadne a zaujíma jedenáste miesto v aktíve - deväť bodov.

Nasledujúce obdobie, znovu plní zle: štrnástej miesto a len tri body získal.

V sezóne 2011, Ralph dal fanúšikom svoj tím veľa pozitívnych emócií. V dvoch pretekoch sa mu podarilo vyliezť na pódium. Vzal druhé a tretie miesto. Podľa výsledkov obdobia vykazovala najlepšie výsledky vo svojej kariére a vyhral finále na ôsmom mieste.

A ukončil závodné kariéru športovca menom Ralf Schumacher. Jeho životopis, ako vidíte, má svoje vzostupy a pády. Bohužiaľ, veľké víťazstvo, nikdy sa mu nepodarilo dosiahnuť. 2012 sa ukázalo úplne zlyhanie. Jazdec zaznamenal žiadnu pohľadávku v jednotlivom prípade a vzal sedemnáste miesto.

Záľuby Ralf Schumacher

Nemčina je veľmi všestranný človek. Nikdy nebol fixovaná na niektorých pretekoch na rozdiel od staršieho brata. Vo svojom voľnom čase sa rád hrá tenis a cyklistika.

Napriek skutočnosti, že človek je veľkým milovníkom outdoorových aktivít, a niekedy sa preferuje, aby zostali doma a jednoducho hrať vrhcáby s niekým z rodiny.

Osobný život športovec

Racer po dlhú dobu sa stretol s nemeckým Cora Brinkmann. Ona pracovala ako modelka, rovnako ako v televízii. Na jeseň roku 2001, mladí ľudia oficiálne legalizoval manželstva. Len o niekoľko týždňov neskôr, pár mal syna. Dieťa bol menovaný David. Ralf a Cora bola vydatá za tri roky, a potom sa rozhodol pre rozvod.

Športovec má staršieho brata, ktorý bol tiež pretekár. Volá sa Michael Schumacher, a je to žijúca legenda "Formula 1".