Novinky a spoločnosťCelebrity

Larisa Ilchenko: biografie a kariéra

Ilchenko Larisa Dmitrievna - legendárny ruský plavec. Je to jeden z najviac zdobených a populárnych športovcov Ruskej federácie.

Larisa Ilchenko: životopis

Legendárny plavec sa narodil na jeseň roku 1988 v meste Volgograd. Od útleho veku, bolo jasné, že bude športovec, pretože vyrastala veľmi aktívny dieťa. Rodičia budúceho olympijského víťaza už vo veku štyroch a dal jej plávať. Následne Larisa Ilchenko, kúpanie, pri ktorých bol zmysel života, k štúdiu na športovej škole, kde bude prvý tréner Ivanov Aleksandr.

V roku 2003, dievča odoslaná na športové súťaže a vyhrá jeho prvé významné ocenenie. V rovnakom roku sa stalo stranou ruského šampionátu medzi juniorov a tiež vyhral niekoľko medailí tam.

Na štrnásť rokov stará dievča je už majster športu, čo naznačuje, že plavci potenciál. O dva roky neskôr, keď jej bolo ešte len šestnásť, stáva majster športu medzinárodnej triedy a vyhrá Svetový pohár v Dubaji. Je všeobecne známe, že to bolo po tomto víťazstve, začal svoju profesionálnu kariéru dievča. V skutočnosti to začalo o niečo skôr.

profesijný životopis

V roku 2004, Larisa Ilchenko fotky, ktoré môžete vidieť v článku, dostal zlatú medailu za víťazstvo v relé na národné majstrovstvá. Neskôr bude predkladať titul ruského šampióna v plávaní na voľnej vode.

V roku 2005, plavec opäť úspešne zúčastňuje majstrovstiev Ruska, ale hlavné úspech stáva Svetový pohár víťazstvo v Montreale.

Asi len málokto čakal, ale rok 2006 sa ukázalo neuveriteľne úspešný Ilchenko. Ona bola schopná vyhrať dve zlaté medaily na majstrovstvách sveta v Neapole. Získal bronzovú medailu na majstrovstvách Európy v Maďarsku, sa mu podarilo, aby sa stal majiteľom zlata na ruskom šampionáte. Ďalším úspechom v roku 2006 - sa stal najlepší športovec plavec planétu v otvorenom mori. Počas nasledujúcich dvoch rokov sa dostanú opäť toto ocenenie.

V roku 2007 Larisa Ilchenko víťazí opäť na majstrovstvách sveta v Melbourne vyhral len dve zlata: prvá - vo vzdialenosti piatich kilometrov, druhá - vo vzdialenosti desiatich kilometrov. V majstrovstvách krajina je opäť vyhrať niekoľko zlatých medailí a jednu bronzovú.

Rok 2008 bude veľmi náročný rok pre mladých športovcov, a to predovšetkým kvôli olympiáde v Pekingu. Okrem dievčaťu olympijských hier v dvadsiatich získal dve zlaté medaily na majstrovstvách sveta v Seville, striebornú medailu na majstrovstvách republiky a zlato na majstrovstvách sveta.

olympijské hry

V čase, keď Larissa súťaže to bolo len dvadsať rokov. Potom Ilchenko bol jeden z najsilnejších plavcov na svete. Vzhľadom k svojej výkonnosti v posledných rokoch, to bol jeden z hlavných uchádzačov o víťazstvo v dlhodobom vode. Na konci toho, čo sa stalo, zo vzdialenosti desiatich kilometrov Larissa získal zlatú medailu. Po obdržaní ocenenie, ona sa stala prvou ruský atlét, kto to urobil.

Pre úspešné rokovania olympiáda Ilchenko získal štátne ocenenie - Rád priateľstva.

Po letných hier sa stala žijúcou legendou ruského navigácie. Málo podarilo dosiahnuť takej výšky, ktorý získal plavec na dvadsať rokov.

Stojí za zmienku, že v budúcom roku športovec opäť šiel do majstrovstiev sveta, ale podarilo sa mu vyhrať len striebro. Majstrovstvá sveta sa konalo v Ríme.

Osobný život legendárneho atléta

V roku 2012, Larisa Ilchenko ženatý plavec Sergei Perunina. Sergej získal striebro na majstrovstvách sveta v roku 2010 a zlato v kontinentálnej súťaži v Budapešti. Mladí muži sa poznali od deviatich rokov, ale nikdy podozrenie, že ich osud je možné pripojiť.

V roku 2009, športovci začali chodiť, a to trvalo až do roku 2012, kedy bolo rozhodnuté o legalizáciu manželstva. Slávnostné akcia sa konala v neskorom lete. Ihneď po svadbe, športovci išli na výlet do Dominikánskej republiky. Výlet bol dar s priateľmi, čo Larisa pamätá láskavo k tomuto dňu.

Po svadbe, Larisa Ilchenko narodila dcéra. Dievča menom Máriu, a ona bola prvé dieťa v rodine plavcov.

Rodina žije v rodnom Volgograde. Larisa a Sergey sú odhodlané trénovať mladých športovcov v jednom z miestnych športových zariadení.

Ocenenie a úspechy atlétky

Cez svoj mladý vek, Larisa Ilchenko podarilo vyhrať rad ocenení. Jej kolekcia je nielen medaily zo súťaže, ale aj mnoho osobných ocenení. Podľa mnohých športových analytikov a štatistikov, sa stala jednou z najúspešnejších športovcov dvadsiateho prvého storočia.

V histórii Ruskej federácie je jedinou plavec, ktorý dokázal vyhrať osemkrát na majstrovstvá sveta. Možno, že toto číslo budeme musieť zvýšiť, ale v dvadsiatich dvoch, dievča začala mať zdravotné problémy, ktoré sú nútené zastaviť účinkovanie na profesionálnej úrovni. Napriek tomu, Ilchenko dal plávanie takmer osemnásť rokov, a je hoden úcty a chvály.

Plavec je niekoľkonásobný víťaz a medailista štátnej úrovni súťaže: olympijský víťaz v roku 2008, je niekoľkonásobný víťaz sveta alebo majstrovstvá Európy.

Medzi štátnych vyznamenaní môžu upozorniť na vyššie uvedené Rád priateľstva, získané po Pekingu.

Najvýznamnejším úspechom jeho Larisa hovorí, že jej názov turnaja plávanie vo voľnej vode bol pomenovaný.

Nemožno ignorovať fakt, že dievča 16 rokov sa stal ctená Majster športu v Ruskej federácii.

Stručný popis osoby

Larisa Ilchenko - jedna z najúspešnejších pretekárov v histórii post-sovietskom Rusku. Kariéra začala skoro, ale kvôli zraneniu prinútil ho zastaviť. Ona je milujúca matka a manželka. Uvedené v klube CSKA pôsobí a pravidelne vystupuje na súťažiach mestskej, regionálnej a národnej úrovni.

Vďaka za váš úspech dievča vyjadruje jej prvý tréner Aleksandr Ivanove a Zakharov Vladimir, ktorý pracuje s ňou za posledných niekoľko rokov.

záver

Všeobecne platí, že takáto kariéra môže len závidieť, pretože nie každý dosiahne taký úspech vo svojom živote, ktorý urobil Larissa Ilchenko na dvadsať osem rokov.

Olympijský víťaz snom je jedného dňa otvoriť svoje vlastné športové školu, v ktorom vyrásť skutočnej majstrami.

Legendárny atlét je idol miliónov, a to nielen vo svojom rodnom Volgograde, ale aj po celom svete. Larissa chce napísať knihu, v ktorej chce, aby nám povedali o svojom spôsobe života.

Copyright © 2018 sk.atomiyme.com. Theme powered by WordPress.