Šport a FitnessExtrémne športy

Skeletonist Alexander Treťjakova. Foto. vyznamenanie

Rusko je známy pre svoju lásku k športu. Obzvlášť populárne v krajine, hokej, futbal, krasokorčuľovanie. Mená slávnych ruských športovcov rozoznie po celom svete. Sme hrdí na naše majstrov, vrátane Evgeniy Plyuschenko (krasokorčuľovanie), Oleksandr Treťjakova (skeletu), a mnoho ďalších, pre ktoré Zhromaždené vybavené plnohodnotným tribúny fanúšikov a športoví nadšenci.

Ruská kostra udáva tempo svetových športových

V posledných rokoch sa zvyšuje popularita začala získať nové druhy športu. Medzi nimi - kostry. Tento zimný šport. Pripomínajúce svahu na saniach - ruskej ľudovej zábavy. Športovec jazdí ľadovým korytom vo zvláštnom ráme. Sa vykonáva v niekoľkých pretekoch, ktorého výsledky určí víťaza.

Je potešiteľné si uvedomiť, že ruská kostra v okamihu, keď je na vrchole popularity. A hrdosti, majster sveta v skelete - nášho krajana. Aleksandr Vladimirovič Tretyakov na olympijských hrách v Soči vyhral prvé miesto. Jeho víťazstvo sa zapísal do histórie. On - príklad pre mladšiu generáciu. Našou pýchou. Naša budúcnosť.

"Ruská raketa"

Ruský športovec a nádeje domácich skelet opäť potvrdil svoju prezývku. "Ruská raketa" - ako to bolo volané na olympijských hrách v Soči. Od začiatku hry, ktoré majú byť považované za budúce víťaz a verí v jeho víťazstvo. 14. február 2014 bol prvý deň súťaže, ktorej sa zúčastnilo Alexander Treťjakova. Jeho životopis bol potom získal nové dôležité dátum, ako bol schopný vynikať a slúži k vyhrať ponuku.

Prvý rekord ihrisko a skontrolovať záznam patrila jemu. 55,95 sekundy - tak to trvalo "rokov".

Druhý závod tiež identifikoval vodcu mladého športovca. Viac ako pol minúty, keď predstihol svojho hlavného súpera z Lotyšska.

Tretí závod - fenomenálny čas 56,28 sekundy. Po štvrté - ako jasný vodca. Celý závod, nemal dovoliť žiadne emócie, bez toho, aby na okamih odpočinku. Až po konečnom Alexander Treťjakova, keď si uvedomil jeho víťazstvo, usmial široký, "Gagarin" úsmev.

Hall zareval - víťazstvo Alexander bol poskytnutý. Řečniště vyčíňania. "Rusko - Champion", "Forward, Russia" - ohlušujúci hukot audienčná siene ohlasoval víťazstvo ruského športovca. Začalo to hodina veľkého Alexander Treťjakova. Champion zdvihol do náručia a odniesol do tribúny. Objatia, bozky, slzy radosti, podpisy - to znamená, že cena za veľké víťazstvo. Úprimné vďaka očiach Rusov - to je hlavná cena pre titul.

Alexander Treťjakova. biografie atléta

Než sa stal svetovo preslávený majster, Alexander bol pravidelným obyvateľom Krasnojarsku. Pochádza z jednoduchého, milujúci rodiny športu. Otec učil od detstva malého Sasha hrať hokej a futbal. Vyrástol pokojné, priateľské a dobre vyvážený človek. Miluje rybárčenie a podobne ako všetci chalani vyrástol na počítačových hrách. Rád históriu a archeológiu.

Alexander - veľmi sčítaný človek. Kniha bola jeho prvý naozajstný priateľ. Knihy s dobrodružstvo, fantázie, detektívi vždy stál na jeho polici.

Chystáte sa do vysokej školy, budúce majster upozornil na bobová dráha. Sasha mala vysokú rýchlosť behu, takže tento šport na dlhú dobu ho priťahovala. Permanentná a trvalé školenia, túžba úplne chytil chlapca. Ale aby sa stal bôby Neuspel - Alexander nie je kategória správna váha. Bohužiaľ, všetkými dostupnými prostriedkami nebolo možné získať potrebnú váhu. Dream musel odísť.

Jedného dňa, keď sa v lotyšskom meste Sigulda, Alexander valcované na diaľnici v skelete. Vysoká rýchlosť klesania, neuveriteľné emócie zachytené športovec. Bol vážne zaujímajú o šport. Takže v roku 2003 sa začala stúpať na Olympus budúceho šampióna.

Okamžite ukázal dobré výsledky v tréningu a súťaže. Niet divu, že za 19 rokov, Alexander vzal národný tím. Tvrdo pracuje na sebe, neustále zlepšovanie úrovne zručností viedlo k logickému výsledku - Sasha vzal olympijský tím. 2006. Olympijské hry v Turíne. Prvá medzinárodná súťaž. Prvé emócie. Noví priatelia. Alexander skončil 15 .. Ale to ho len urýchlil do nových výšin. Pracoval tvrdo, oprava chýb, získané skúsenosti. Vpredu bol dlhý tréning.

Alexander Tretyakov - víťaz!

A teraz získal titul "Majster Európy" v roku 2007. 5. miesto na majstrovstvách sveta v roku 2007, 9. miesto - World Cup 2008 čestný bronz na majstrovstvách sveta v roku 2009.

2010. Olympijské hry vo Vancouveri. Alexander Treťjakovská zúčastnil ruský tím. Hľadá v Bez ohľadu na to mal vyhrať titul a očakávania fanúšikov. Dobrý prístup, úspešný vstup viedol Alexander na tretie miesto výhry. Výsledok predčil všetky očakávania. Ani tréner ani Alexander sám nečakali tak dobrý výsledok. Zároveň postavil svoj osobný rýchlostný rekord.

Potom tam bola strieborná medaila na Svetovom pohári v roku 2011 a tretie miesto na majstrovstvách Európy v rovnakom roku. Zaslúžené zlato Alexander Treťjakova bola prijatá na Svetovom pohári v roku 2013.

Osobný život športovec

Športovec sa neustále pracuje na sebe v tréningu neumožňuje jedinej zhovievavosť, neustále rozvíja svoj legendárny zručnosť - najrýchlejší štart. Športovec ešte dosť mladá, aj keď, ako štatistiky ukazujú, hviezda kostra - majstri vo veku asi 40 rokov. Takže pred Alexander skvelú budúcnosť s veľkými víťazstvami.

Je ťažké si predstaviť svet, v každodennom živote. Aj keď je milujúci otec a manžel. Jeho druhá polovica - žena Anastasia - bývalý atlét. Ona bola tiež zapojená do saní. Manželka plne podporuje a súhlasí s atlétom jeho "nomádske" životný štýl. Ako bývalý skeletonistka, že chápe, akú dôležitú konštantu Alexander poplatkov a školenia. Športovec je takmer žiadny voľný čas. Možno to je dôvod, prečo vo svojom prostredí žiadny verní priatelia. Ale to asi spoluhráčov podpory.

2013 bol veľmi významný pre športovcov, Alexander mal dcéru, Evu. Je to vďaka rodine pohodlie, harmónie a podpory pôvodných obyvateľov, Alexander dosiahol takých výšok na olympijskom pódiu.

Pri nízkych majstra domova v meste Krasnojarsk, a sú hrdí na ich slávny krajan. sprievodca pole pre zaslúžený úspech v športe dal majster 3 milióny rubľov.

Sports - to je život!

Alexander opakovane ponúkol odstúpiť od tohto veľkého športu. Aby sa stal politikom, aby sa pripojili k olympijský výbor, ale Alexander nemohol zradiť svoje ideály a pripraviť krajinu na majstra. V súčasnej dobe žije vo svojom rodnom meste, získal vysokoškolské vzdelanie.

Ani sláva, ani peniaze, nemal žiadny vplyv na povahu a vytrvalosti Alexander. On je teraz aktívne pripravuje na najbližších olympijských hrách v roku 2018 v Pyeongchang (Čína). Sľúbi splniť očakávania v krajine a ich fanúšikov.

Copyright © 2018 sk.atomiyme.com. Theme powered by WordPress.