Šport a FitnessOutdoorové športy

Olga Pyleva, Životopis

Olga Pyleva - domáce biatlon, opakované víťaz Svetového pohára, 6-majster sveta a víťaz dvoch zlatých medailí z olympijských hier. Po svadbe, vzala meno manžela - Medvedtseva, ale väčšina bola vyhraná tým, že prach.

Beh na lyžiach

Olga Pyleva sa narodila v Krasnojarsku území v malom mestečku pri Borodine, v júli 1975. V 10 rokoch som začal vážne zaoberať v športe, a najprv len bežecké lyžovanie. Vyštudovala Akadémiu telesnej výchovy v Omsku.

Mnoho medailí získal v súťažiach juniorov, dvakrát sa stal majstrom sveta v relé, získal jednu striebornú a dve bronzové medaily v individuálnych pretekoch v juniorskej majstrovstiev sveta. Jej učiteľ bol zaslúžený tréner ZSSR Alexander Grushin.

V roku 1996, v prašnom živote to stane významnú udalosť - narodenie svojej dcéry Daria. Vychádzajúce z materskej dovolenky, sa rozhodne ísť na biatlon, lyžiarske pretekárske súvisiace šport.

biatlon kariéra

V roku 2000, Olga Pyleva zameral na biatlonu súťažiach. Počas niekoľkých mesiacov, sa stala jedným z popredných atlétov v krajine.

V sezóne 1999/2000, Olga poslúchol Dust biatlonu pódium.

Už vo svojom treťom závode v šprinte v Ruhpolding, Nemecko, získala bronzovú medailu. V konečnej fáze v ruskom Chanty-Mansijsku opäť vykonaná veľmi úspešne pre debutantek. Prvý z nich bol druhý v šprinte, potom na treťom mieste v stíhacím závode.

Podľa výsledkov v sezóne sa 20 miesto. Tento výsledok je obzvlášť významné za to, že v prvej polovici sezóny Olga Pyleva nezúčastnil.

Olympic úspech

V roku 2002 Pyleva stal členom ruského tímu na zimných olympijských hrách v americkom Salt Lake City. Prvý program bol individuálny závod. Biatlonistka Olga Pyleva bol presvedčený o rase, vyhlasovať víťazstvo, prvé tri línii prešiel bez chyby, ale posledný dvakrát minul ako výsledok zostal bez medaily, ale na 4. mieste.

5 sekúnd v cieli stratila so Švédom Magdalena Forsbergovo, ktorý tiež zabudnutú dvakrát v poslednom riadku, víťaz bol nemecký Andrea Henkel.

Korunka pre Dust šprinte znovu, tentoraz nezískal svoje medaily. Sklzu na stojane a nízkou rýchlosťou ísť vzdialenosť povolenú obsadiť iba na 8. miesto. Víťaz - ten ešte nemecký Kati Wilhelm - Pyleva pripustil dlhšie ako jednu minútu.

Ale nevzdávajte biatlonistka Olga Pyleva, biografiu, ktorá radikálne zmenila 16. februára 2002. Stala sa olympijským víťazom. Hoci spočiatku všetko nebolo ružové vzdialenosť opustila 8. s oneskorením viac ako minútu na prvý strelnici urobil chybu.

Neskôr sa však bezchybné streľby a vysokorýchlostné jej umožnil preniknúť do vodcov. V poslednom kole Pyleva šiel s Wilhelm. Na zhruba 9,2 kilometrov Rus vytiahol dopredu na 5 sekúnd, nakoniec podarilo udržať túto výhodu. V tento deň, dostala svoju prvú zlatú olympijskú medailu.

Ale tento úspech neskončilo biatlonistka na olympijských hrách v Spojených štátoch vyhrala tiež bronz v tíme relé. Pyleva beží v prvej fáze. Baton k svojmu partnerovi Galina Kukleva dala hodnosť vodcu závodu. Avšak, to nebolo možné uložiť na prvé miesto na Rusov. Kukleva úplne zlyhala stojana, ísť na dvoch voľnom výbehu, a odovzdať štafetu už 7 .. Svetlana Ishmuratova a Albina Akhatova, ktorí utiekli v neskorších fázach, ako by mohli sa pokúsili vyriešiť situáciu. Výsledkom je, že tím vzal bronz.

Vancouver olympijské hry

Druhú zlatú medailu biatlonistka Olga Pyleva, ktorého fotografie zdobili zatiaľ čo obálke všetkých novín, vyhral na hrách vo Vancouveri. Avšak sa podarilo zažiariť v tíme závode. V relé.

Pyleva už niesla názov Medvedtseva účinkovala v tretej fáze. Športovci na pódiu pred sebou dva strávil len dve voľné kazety.

Olga vzal časť vzdialenosti presne a uspokojivým tempom. S triumfom skončil deň Olga Zajcevová. Skončil na druhom mieste za francúzskeho tímu viac ako 30 sekúnd. Bronz išiel do nemeckého tímu.

Krôčik od Svetového pohára

V sezóne 2003/2004 Pyleva právom považovaný za jeden z vodcov svetového biatlonu, každý závod potvrdzuje tento status.

V tomto období bola schopná získať 6 víťazstvo na Svetovom pohári. Pre raz som vyhral preteky jednotlivcov a hromadný štart a dvakrát šprint a prevádzkovanie závodu Olga Pyleva. Fotografie športovec s medailou v ich rukách sa začali objavovať čoraz častejšie. V tomto ročnom období, je to naozaj tvrdiť víťazstvo vo Svetovom pohári, ale nedokázal prekonať výsledky Nóri Liv Grete Poiret ju. Pyleva - druhý.

Nasledujúce obdobie jeho hviezdne predstavenie pokračoval. Ale tentoraz Pyleva stal len tretím mieste v celkovom poradí stráca trochu nemeckej Kati Wilhelm. Jedným z jeho hlavných súperov. Víťazstvo, ktoré sezóny vyhral Francúzka Sandrine Bayi.

Olga Pyleva dokončil svoju kariéru v profesionálnom športe v roku 2010.

osobné život

Daria dcéra bola v prachu z jej prvého manžela, ktorého sa rozviedla v roku 2002. Zároveň Eugene Pyleva bol jej tréner.

Druhýkrát sa vydala za slávnou biatlonistka Valery Medvedtseva, olympijský víťaz v Calgary v roku 1988 v relé.

V okamihu, keď sa narodili má tri deti. Tento syn Arzén a jeho dcérou Júliou a Olga. Tá vznikla na konci roku 2014.

Copyright © 2018 sk.atomiyme.com. Theme powered by WordPress.