Novinky a spoločnosťProstredie

Formuly 1. Grand Prix v Soči: všetci víťazi

U 2014 olympijských hier, ktoré sa konali v Soči, bolo rozhodnuté vybudovať v mestskej závodnej dráhe. Závodná dráha sa nachádza na území mesta olympijského parku. Pred olympijskými hrami v meste došlo k niekoľkým udalostiam, aby sa zvýšil záujem o autá sa klenie na území Ruskej federácie. V zime 2013 mesto Soči, navštívil Berni Ekklstoun, sledovať priebeh stavebných prác na trati.

Prvý Grand Prix Formuly 1 v Rusku: 2014 v Soči

Prvý závod na trati sa konal v polovici septembra 2014 týždeň pred oficiálnym otvorením cesty. Po jednom mesiaci okruhu vzal jednu z etáp Formule 1 série. Podľa výsledkov Grand Prix v Soči 2014 víťazstvo v náročnom boji podarilo získať Lewisa Hamiltona. Strieborný medailista zo súťaže bol tímový kolega Hamilton pre "Mercedesu nemecký pilot Nico Rosberg. Na treťom mieste skončil Fin Valtteri Bottas. Ukázalo sa najrýchlejší čas v jednom z kruhov prvej GP vzorca 1, v Soči, hnacie posledný 5848 metrov za minútu 1,40,896.

Deň pred pretekmi títo piloti v rovnakom poradí dokončil kvalifikáciu. Brit Dzhenson batton a ruský Daniil Kvjat v sobotňajšej kvalifikácii boli nadobudnuté v 4. a 5. miesta. V závode Button nedeľu zopakoval kvalifikačný výsledok, ale Kvyat bol na 14. pozícii.

Grand Prix 2015

Druhý Veľká cena vzorca 1, v Soči sa konala v roku 2015. Na základe kvalifikácia vzal prvé miesto Nico Rosberg. Druhý pilot, ktorý mal príležitosť začať s prvou poľa bol ďalší pilot, "Mercedes 'Lewis Hamilton a tretí bol Valtteri Bottas. To znamená, že druhá sezóna v rade prvé tri miesta v sobotňajšej kvalifikácii sa rovnaké jazdca, ale piloti "Mercedes" vymieňajú svoje posty.

V nedeľu, víťaz Grand Prix formuly 1 v Soči bol druhým rokom v rade Brit Hamilton. Druhý bol Nemec Sebastian Vettel, predstavujúce "Scuderia", a tretie miesto odfotil mexickej Perez. Nemecký ukázal najrýchlejšie kolo čas - 1,40,071 min.

Nico Rosberg, ktorý v sobotu získal pole position, bol nútený sa dokončiť preteky predčasne kvôli poruche plynového pedálu. Valtteri Bottas, ktorý štartoval z tretej pozície, mal nehodu a nedokončil, ale počítal 12. miesto ako Fin riadil 90% medze.

Formula 1 v Soči v roku 2016

Tiahne najpopulárnejšia na svete sa konal v Soči trati už tretíkrát v rade v roku 2016. Prvé dve miesta v kvalifikačnom závode v sobotu vzal Nemcov Vettel a Rosberg. Tretia a štvrtá boli Fíni Bottas a Räikkönen uvedenom poradí, a 5.miesto odišiel do brazílskeho Felipe Massa.

V nedeľu v závode vyhral pilot "Mercedes 'Nico Rosberg. Druhý bol Lewis Hamilton, ktorý dosiahol na druhé miesto z desatiny. Piaty bol Felipe Massa a Fíni si vymenili - Raikkonen vyhral medailu závod bronzové a Valtteri Bottas zostalo z pódia. Víťazom pretekov Nico Rosberg bol autorom najrýchlejšie kolo, kolo po prejdení 52 minút 1,39,094.

Grand Prix 2017

V apríli 2017, štvrtý v posledných 4 rokoch Grand Prix formuly 1 v Soči. Na základe kvalifikáciou pole position Vettel vyhral Nemec s "Ferrari". Kimi Raikkonen obsadila druhé miesto. Od druhej línie začala Valtteri Bottas a Lewisa Hamiltona, ktorý prevzal 3. a 4. miesta, resp.

Grand Prix formuly 1 v Soči v roku 2017 vyhral Fin Bottas, ktorý sa presťahoval do "Mercedes", po skončení kariéry Niko Rosberg ohlásené. Partner Valtteri tím britský jazdec Lewis Hamilton dokončil závod na štvrtom mieste. Medzi tieto dva piloti "Mercedes", sa nachádzajú dve "Scuderia" auto - Sebastian Vettel bol druhý a Kimi Raikkonen skončil tretí. Najlepší čas kola bola stanovená na 49-kolo Kimi Raikkonen - 1,37,844 min.

Takže v 4 rokoch Grand Prix formuly 1 v Soči zakaždým víťazstva bol oslavovaný vodiča "Mercedes" tím - Hamilton dvakrát a raz - Rosberg a Bottas.

Copyright © 2018 sk.atomiyme.com. Theme powered by WordPress.