Šport a FitnessFutbal

FC "moslimský" (Kalkata, India)

Futbal je jedným z najznámejších a najbežnejších typov moderného športu. Avšak, len málo futbaloví fanúšikovia majú záujem, napríklad v Indii šampionát. Všetky oči sa na veľkých šampionátov takých krajín, ako je Španielsko, Nemecko, Anglicko a Taliansko - a samozrejme, pre veľké turnaje, ako Ligy majstrov a Európskej ligy.

Avšak, ak peer majstrovstvá v Indii, môžete vidieť mnoho krásnych a nezabudnuteľných vecí. Jedným z nich je majstrovstiev meste, ako je Kalkata. India má štandardný systém šampionátov, ale oddelene od neho v tomto meste organizuje svoj vlastný turnaj. A tým, že je jedným z najstarších na svete. Takže by ste mali určite vedieť, čo sa deje vo svete futbalu meste, ako je Kalkata.

India dala svetu klub "Mohammedan" - moderná o tom futbaloví fanúšikovia sú nepravdepodobné, že by počuť, ale je to tiež jeden z najstarších klubov, ktorý zrazu bol jedným z najsilnejších v Indii a stále je jedným z najrešpektovanejších.

slávny klub

Futbalový klub "moslimský" (Kalkata, India) je jedným z najznámejších a populárne v celej krajine, pretože je pozná mnoho fanúšikov futbalu na svete. História tohto klubu začína už v roku 1891, je najstaršou v krajine, a to je tím prvýkrát v histórii legendárneho vyhral šampionát Kalkata, o ktorom ďalšie podrobnosti budú ďalej diskutované. Rovnako ako pre väčšinu z klubu, keď sa stal trendy vo futbale v krajine a mal veľký vplyv na jeho ďalší vývoj v Indii. Bohužiaľ, k dnešnému dňu bývalá sláva bol po sebe zanechal, a futbalových podmienkach FC "moslimský" (Kalkata, India), nie je v najlepšom stave.

pokrok

Čo je to úspech pre ich neuveriteľne dlhú históriu urobila klubu? Vzhľadom k tomu, že v priebehu formovania histórii tohto športu v krajine existovala celá rada regionálnych a národných pohárov, takmer každý z nich "moslimský" získal aspoň raz. Avšak, ak hovoríme o najprestížnejšie trofej v krajine, ktorá prijíma víťaza majstrovstiev India futbalovej reprezentácie, nemal podľahnúť. Okrem toho sa "moslimský" ani nemohol vyhrať v druhej lige - najväčším úspechom bolo vydanie prvej ligy s druhým miestom.

Ale ak si dávať pozor na vyššie zmienené Calcutta Cup tu tento tím mal veľký úspech. Bohužiaľ, rekord pre väčšinu vyhral "moslimských" trofejí stať nemohol, avšak toto je prvýkrát v histórii klubu vyhral turnaj v roku 1934. Odvtedy vyhral jedenásť víťazstiev, z ktorých posledná sa datuje do roku 1981.

Deväťkrát tím zastavil na pokraji víťazstva, naposledy to bolo v roku 2016, teda v poslednej hre turnaja - potom vyhral najhorší nepriateľ "Mohammedan", "East Bengal." Presne "East Bengal" a drží rekord pre víťazstvo v šampionáte Kalkata - pripadne jemu trofej 38 krát. Zároveň klub hral v hlavnej lige Indie, kde skončil na treťom mieste v minulom roku. Prirodzene, najprestížnejšie turnaj je majstrovstiev India - Kalkata League je skôr historická priateľský turnaj.

Nedávne výsledky "moslimský"

Ak budeme hovoriť o tom, ako hral v poslednom desaťročí tohto klubu, môžeme s istotou povedať, že to nie je strach z celej Indie. Kalkata League hráči aj ohnuté pod naposledy na dlhú dobu. V roku 2009 bol klub zostúpil z najvyššej súťaží, hral štyri roky v druhej lige. V rovnakej dobe v roku 2013. "moslimský" na treťom mieste a zastavil jeden krok krátky výstup v prvej lige, av roku 2014 sa na druhom mieste a zlomil v najprestížnejšej národný šampionát.

Ale tam mu netrvalo dlho - v prvej sezóne tím vzal 13. miesto a vrátil sa v druhej lige. Zostávajúce dva roky klubu tam a strávili, ale bez toho, aby sa mohol znovu vrátiť na najvyššej úrovni. Ako viete, najdôležitejšie turnaj tohto športu, ako je futbal, majstrovstvá Indie. Kalkata League nie je z hľadiska športového turnaja tak dôležité, ale všetko, čo o ňom stojí za to diskutovať oddelene. Všeobecne platí, že je potrebné povedať o veľmi indickej futbalového systému bližšie k.

Indian Super League

Tento turnaj je najmladší a najviac v súlade s duchom moderného futbalu ako plne komerčné. To bolo vytvorené v roku 2013, keď aukcii predal práva k ôsmim tímov, ktoré mali k účasti na tomto turnaji, USA a ďalších podnikateľov. Ihneď po kúpe tímy začali prichádzať dobrých hráčov, ktorí predtým boli významné osobnosti európskeho futbalu. Vzhľadom k tomu, taká malá veľkosť turnaja, v štandardnom lige hral len 14 kôl. Potom hral playoff fázy, v ktorej sa má víťaza. K dnešnému dňu bolo doteraz hral len dva šampionáty - v roku 2014 získal klub "Atletico" z Kalkaty, av roku 2015 - "Chennayin".

Národná futbalová liga

Avšak, Indian Super League nie je vedúci turnaj krajiny - to bolo kritizované, pretože jej sezóna je príliš krátky a nie je zameraný na rozvoj indického futbalu a prilákať financie. Hlavný turnaj je I-League, to znamená, že majstrovstvá Indie. Je to turnaj a stal sa vedúcim v krajine, kde futbal pred tým, než bol vyvinutý výhradne na amatérskej úrovni. Tam je tento turnaj v roku 1996, ale potom to bolo volané National Football League, a hoci to bolo založené miestne futbalové federácie, ešte zostal čiastočne.

Už v roku 1997, to bolo pridané do druhej ligy, a v tomto formáte turnaja trval takmer desiatimi rokmi. V roku 2006, to bolo pridané tretie divíziu, ale aj tak tam boli myšlienky o globálnom reformácie a v roku 2007 Národná futbalová liga prestala existovať, robiť cestu pre prvé profesionálne futbalové turnaja.

India League

Prvým víťazom bol klub "Demp", ktorý nakoniec získal tri trofeje, a drží rekord ako klubov Churchill Brothers "" Bengaluru, a 'Mohun Bagan "vyhral doteraz iba dvakrát. Formát nezostáva stabilný po dobu jedného roka - sa neustále mení ľubovoľnú položku z tých najmenších detailov na počet tímov v lige. V súčasnej dobe je medzi hrou 11 tímov bez fázy play-off. Najlepšie tímy v majstrovstvách Ázie, a niektoré z nich majú šancu kvalifikovať sa na ázijské Ligy majstrov, ale tam je malé kluby, ktoré nasledujú formát turnaja.

League Two

Čo sa týka druhej lige, to je turnaj, kde najslabšie sú eliminované India majstrovského tímu - a kde v šampionáte India príde najsilnejší kluby v druhej lige. Jedná sa o "moslimský" je uvedené vyššie, že teraz stojí.

Calcutta Cup

Avšak, najvýznamnejšie udalosť, ktorá sa pýši India - Calcutta Cup. Scoreboard je to viac než zaujímavé, pretože sa zúčastnilo viac ako sto klubov z týchto indických mestách, ako je Kalkata. Je to jeden z najstarších futbalových turnajov, pretože sa konala od roku 1989.

Ako môže India hrať futbal? Calcutta šampionátu, ktorý je rozdelený pomerne spletitú cestu, je vynikajúcim príkladom. V súčasnom šampionátu má šesť divízií, prvý a posledný jeden rozdelený na dve poddiviziona. Každý z nich hrá na viac ako 10 tímov, ktoré sa prvýkrát uskutočnili prvú polovicu sezóny v všeobecnom tabuľke, ktorá sa nakoniec rozdelí na dve polovice. V prvej polovici roka vedenie druhú časť sezóny v boji o titul, a druhá - snaží sa lietať do nižšej divízie. Zaujímavým faktom je, že v najvyššej súťaži od roku 1982, vyhral len dva kluby - "Mohun Bagan" "východu Bengálsko" a

Copyright © 2018 sk.atomiyme.com. Theme powered by WordPress.