Novinky a spoločnosťCelebrity

Horhe Lorentso: životopis a osobný život

Horhe Lorentso sa narodil 4. mája 1987. Cez svoj nízky vek, chlapec bol schopný dosiahnuť značný úspech vďaka svojej účasti v motocyklových pretekoch. Avšak, ako sa Jorge uskutočnil svoj sen, učíme sa z tohto článku.

Detstvo a dospievanie

Horhe Lorentso (plné meno Horhe Lorentso Guerrero) sa narodil v meste Palma de Mallorca, Španielsko. Od raného detstva, rodičia si všimli jeho syn túžbu po extrémnych športoch. Byť veľmi mladý, Jorge začal vziať záujem o motocykle a všetko, čo s nimi súvisiacich. Našťastie, rodičia nebránila poznanie Syna v teréne.

Tento pozitívne reakcie od mamy a otca vysvetliť tým, že otec motocyklový pretekár v garáži mal motocykel, ktorý Lorenzo Sr. diaľku rodnej. Možno, že muž chcel realizovať, keď niečo nepríde pravej nádeje s pomocou svojho syna?

Okrem toho, senior Lorenzo už dlho živil opravy auto a motocyklov. Z tohto dôvodu nebolo ťažké dať trochu Jorge za motocykla kolesá a ukázať, zvedavé dieťa všetkého poznania vrčící technológie.

prvý závod

Horhe Lorentso, ktorých fotografie možno vidieť v tomto článku, debutoval v závode na jeho narodeniny (15 rokov). Toto je minimálny vek v tomto športe.

Je potrebné poznamenať, že sláva Lorenzo však okamžite prísť. Pred rokom 2007, Jorge zostal v tieni, a že jedného dňa tento chlapec bude svetovo preslávený motocyklový pretekár, kto si nedokázala predstaviť.

A po nejakej dobe začali vyhrať vyhráva jeden po druhom. Teraz tam bol mladý športový arzenál má 9 víťazstvo nad súpermi.

Majstrovstvá sveta

V roku 2007, Horhe Lorentso vyhral svoj prvý šampionát konal v Misano. Potom z dôvodu mladého motocyklový pretekár to bolo už 16 výhier (v tej dobe bol dopredu pre najviac vyhrá dva slávni španielski športovci Sito Pons a Dani Pedrosa, ktorý bol považovaný za neporaziteľný).

Hovorí sa, že Lorenzo vykonal v triede 250 ccm. V tejto kategórii je považovaný za najlepší na svete.

V roku 2008 motocyklový pretekár podpísala zmluvu s Yamaha MotoGP. Ľudia sa často pýtajú, kto sa stal partnerom a hlavným súperom Jorge. Odpoveď je jednoduchá: je to Valentino Rossi - skúsený motocyklový pretekár, známa v Španielsku ako neporazený a nepokorimy.

Tie by nemali prehliadať skutočnosť, že Yamaha MotoGP v čase, keď bol vystavený finančným ťažkostiam. Slávni a úspešné motocyklové pretekárov opustil tím po dlhú dobu a nové talenty po dlhú dobu sa na obzore neobjaví. Toto nešťastné obdobie trvalo, než on bol podpísaný k mladých športovcov.

Takže, Valentino Rossi a Horhe Lorentso boli považované za svojím tímovým kolegom a hlavným súperom. Takže v roku 2009 na ďalšie preteky vyhral skúsený Rossi, a do roku 2010 tvrdohlavý Jorge pred ním prichádza do cieľa ako prvý. Toto víťazstvo bolo pre mladého jazdca fatálne.

zranenia

Napriek skutočnosti, že Lorenzo bol vo vedúcich pozíciách, niekedy je potrebné dokončiť prvom rade zabrániť nehode na diaľnici, kde je najviac nešťastné Jorge. Takže v roku 2008 v Grand Prix USA, spadol na bicykli pri rýchlosti presahujúcej 100 kilometrov za hodinu. A 3 mesiace pred pretekmi, Lorenzo utrpel vážne zranenia pri Veľkej cene Číny. Nazýva sa nehoda športovec na presnosť na trati. Toto rozhodnutie ovplyvnilo závod ako Jorge. športové rýchlosť sa výrazne znížila, respektíve pozície vedúcich tiež začali padať tabuľky.

ďalší pokrok

V priebehu doby, Horhe Lorentso stal sa viac asertívny. To označilo túžba vyhrať v roku 2010 robil športovec vyhral 9 pretekov. Vzhľadom k tomu, ze táto Jorge zaznamenal rekordný počet bodov - 383. Stála pretekár súpera Valentina Rossiho v roku 2011 prejde na Ducati tímu. Od tej chvíle chlapci bojujú za víťazstvo v jednotlivých tímoch.

V roku 2001, Jorge bojovať o víťazstvo s Keysi Stounerom. Ale bohužiaľ, Lorenzo dostáva len na 2. mieste a získal len 260 bodov za sezónu. Austrálsky jazdec šampionátu ťažko poranenú ruku. Kvôli zraneniu, Jorge sa nezúčastňuje na budúcu sezónu.

V roku 2012, Horhe Lorentso, ktorej životopis je popísaná v tomto článku, je zapojený do MotoGP a dostane svoj druhý titul víťaza. Hlavný rival v závode atlét sa stane Dani Pedrosa.

V roku 2015 sa jazdec dostane svoj tretí titul MotoGP World. Ale bohužiaľ, ako hlasoval Jorge sa na treťom mieste za Valentinom Rossim a Marc Marquez.

zaujímavosti

• Zakaždým motocyklový pretekár nedokončí preteky, vystupuje v šatni akási tanca, ktorý simuluje astronauta na Mesiac von. Takže po ďalšia kontrola, ktorý vyhral Jorge začal tancovať na verejnosti. Podľa motocyklového pretekára, že pretiekol emócie, a tak sa rozhodol ukázať svoju radosť všetkým fanúšikom. Teraz je to trochu tradícia pre neho.
  • Je známe, že Horhe Lorentso - muž s veľkým srdcom. Mladý muž daroval obrovské šťastie, že ľuďom postihnutým zemetrasením na Haiti v januári 2010. Tento zákon známy motocyklový pretekár ukázal svoju lásku k ľuďom a dokázal, že peniaze v živote človeka - nie je najdôležitejšia.
  • Jorge miluje trávenia voľného času hranie videohier. Takže, jeden z bojovníkov slávnej hry pomenoval motocyklový pretekár. Tento nápad prišiel do tvorcov, keď niekto objavil, že je helma Jorge pripomína helmu charakteru. Hovorí sa, že vodič sám popiera tento zhubný chuť na hrách, vysvetľovať "návykové" novinárom, že zábava je to jednoducho nie je dosť času.
  • Je známe, že Lorenzo dostatočne pevne fungovať počas závodu. To hovorí, že mnoho športovcov uchádzačov. V reakcii na takej komentáre motocyklový pretekár hovorí, že na trati majú k riziku: niekoho, aby vo väčšej miere, a niektoré menej.
  • Málokto vie, že Lorenzo detský sen stať sa hercom. Tak, jeho prvý filmový debut bol obraz "Red Eagle". Podľa Jorge, jeho očakávania neboli splnené. Povedal, že príliš dlhé a únavné.
  • Otec motocyklový pretekár prvýkrát dať synovo bicykli do 3 rokov.
  • Všetky ich súťaže Jorge má cukrík do úst. Tento neobvyklý zvyk vzhľadom na to, že hlavným sponzorom tímu Lorenzo je spoločnosť "Chupa Chups". Motocyklový pretekár sám tvrdí, že nemá rád sladké detstva.

Osobný život racer

Horhe Lorentso, ktorých osobný život už dlho zahalený tajomstvom, opakovane tvrdil, že jednoducho nemá čas na vážny vzťah. Koniec koncov, jeho hlavné vášňou bol vždy pretekanie. Avšak, nedávno vyšlo najavo, že športovec sa stretáva s Elenou Morales - taliansky model, moderátorka a herečka. Horhe Lorentso a jeho priateľka sú často vidieť na večierkoch a pláží dohromady.

Lorenzo si prial ďalšie víťazstvo v pretekoch a veľa šťastia vo vašom osobnom živote!

Copyright © 2018 sk.atomiyme.com. Theme powered by WordPress.