ZdravieLekárstvo

Asterisk masť - Rýchla pomoc

V súčasnej dobe hviezdička masť alebo balzam je liek, vyrába v rôznych prevedeniach. Používa sa nielen na liečebné účely, ale aj pre prevenciu. Balzam je rastlinného pôvodu, obsahuje mentol, eukalyptový olej, kyselinu mravčiu, klinčekový olej, gáfor, škoricový olej a niekoľko ďalších zložiek. To má antiseptické, dráždivou a rušivé účinky na ľudský organizmus.

Droga Hviezdička masť je rozpoznaný oficiálne medicíne ako terapeutické a profylaktické látky, to nemá žiadny negatívny vplyv na ľudskú pokožku. Oblasti použitia pomerne široký, od kinetózy k závažným ochoreniam. To si vybudovala liečiteľa veľké praxe z Vietnamu, čo znamená, že v kombinácii s metódami východnej medicíny úspešne bojuje s rôznymi chorobami. V našej krajine je balzam sa odporúča pri prechladnutí (nádchy, kašľa, zápalových ochoreniach nosa a krku, bolesti hlavy, atď.)

Reťazové koleso masť v liečbe pohybového najväčší vplyv na počiatočnej fáze ochorenia. Aromaterapia používaní tohto balzamu umožňuje odstrániť úzkosť a únavu pacienta, tonizuje svaly pracujú a odpadne. Vzhľadom k rýchlemu prieniku balzam do pokožky v oblastiach trenia stimulujú krvný obeh a odstraňuje toxíny, a to prispieva k zlepšeniu obehového systému, vrátane plavidla.

Nanášanie masti ako protizápalové alebo antiseptikum pri liečbe kožného ochorenia, musíme si uvedomiť, že to nemôže byť použitá na otvorenie rany. V opačnom prípade je možné bolesti. Balzam má takmer žiadne kontraindikácie, s výnimkou jedného - zvýšená individuálnej citlivosti, teda znamená jednotlivé komponenty neznášanlivosť. Neodporúčame používať masti pre deti vo veku do piatich rokov, je tiež nežiaduce hviezdička v tehotenstve.

Používa sa v tomto prípade sa masť môže prispieť k vzniku alergických reakcií na zložky drog a spôsobiť popálenie pokožky. Keď angíny, chrípky, zápalu dýchacích ciest pri vdýchnutí hviezdičkou sú dobrým spôsobom, ako bojovať proti nachladnutiu. Z tohto prijatého vriacej vody (1 liter) sa pridá sa na špičku lyžičku masti, a dobre sa mieša, sa vzťahuje prestieradlo, dýchať po dobu 20 minút.

esenciálny olej pary vplyv na krvné cievy, zníženie zápalu, ničiť infekčné agens. Existujú dobré a rýchla metóda na liečbu takých chorôb, to sa odkazuje na národnej cestou. Malo by byť masírovaná trieť balzam hrdlo je dobre zabaliť šatka alebo iného izolačného materiálu. Pred spaním vypiť veľkú dávku bylinkový čaj s medom. Na druhý deň by malo dôjsť k významnému zlepšeniu v oblasti zdravia.

Vplyv pomocou nástroja, napríklad hviezdičky masť sa zvyšuje pri použití v kombinácii akupunktúrne masáže, a to najmä pri liečbe chorôb, ktoré spôsobujú bolesť hlavy, únava, nádcha, kašeľ, atď Vzhľadom liečebný účinok a masáže masť v krvných cievach tvrdých cirkuláciu krvi, zvýšenie kŕmne živiny a kyslík do buniek v tele. Tieto účinky dávajú výraznú úľavu pre pacienta.

Na východe (Vietnam, Čína a ďalšie). V priebehu liečebných účinkov na konkrétnych miestach tela sa vykonáva pomocou akupunktúry. Tento spôsob východnej medicíny nie sú všetky k dispozícii, takže máme ďalší spôsob, ako šíriť masáž biologicky aktívnych bodov s balzamom. Tento postup je sám o sebe dostatočne jasná, výsledný efekt je porovnateľný s igloterapevticheskim. Dôležitým bodom je tu poznať umiestnenie požadovaných bodov na tele pacienta v odtlačku masti a masáže.

Similar articles

Trending Now

Newest

Copyright © 2018 sk.atomiyme.com. Theme powered by WordPress.