Šport a FitnessHokej

O tom, koľko prevádzkuje hokejový zápas

Nariadenie hokej boj má svoje vlastné charakteristiky. Vyšli postupne v priebehu viac ako dve storočia histórie tejto populárne v mnohých krajinách na svete hry.

Z histórie hokeja na ľade

Napriek skutočnosti, že v dielach stredovekých európskych maliarskych grafiky a obrázkov opakovane vyskytujú, v ktorých nás ľudia hrajú dobre známu hru, miesto narodenia hokeja je považovaný za Canada. Otázka, koľko prevádzkuje hokejový zápas, len málo ľudí sa obávajú, na začiatku tohto športu. Ľudia hrajú hokej pre zábavu a ak budete nudiť. Ale historické pramene nám priniesol dátum prvej hokejovej súťaže, bol držaný 3. marca 1875 na štadióne "Victoria" v Montreale. A so začatím oficiálnej súťaži bol rozdiel, ako dlho to trvá hokejové hry. Prvý dochovaný súbor pravidiel hry hokeja bola založená, ktorá bola prijatá a uverejnená v roku 1886. Neskôr hokej Hra sa rýchlo získal popularitu v priebehu dvadsiateho storočia, ktoré sú rozložené po celej severnej pologuli. Tradične tam boli dve hokejová škola - kanadskej a európskej. A konkurencia medzi nimi prispela k rozvoju tohto športu. Hokejový turnaj sa stal jedným z hlavných bodov programu zimných olympijských hier.

Doba trvania hokejového zápasu

Medzitým hokejový zápas predpisy neboli univerzálne pre rôzne krajiny a častí sveta. V Európe a Amerike na začiatku tohto storočia je výrazne odlišná. Trvanie hokejové hry bolo jednoduché určiť, v prípade, že hra končí remízou tolerovaná. V tomto prípade je hra sa skladá z troch období dvadsiatich minútach doby sa dvoma pätnástich minútových prestávkami medzi nimi. Výpočet bol vykonaný iba čistý čas prehrávania, odpočítavanie bolo vykonané s stopky a zastaví, keď rozhodca z nejakého dôvodu zastavil hru.

Hrať na výhru

Ale táto prax bola dostatočne prijateľné pre veľký turnaj súťaží s veľkým počtom zúčastnených tímov. Remíze zápasy by viedlo k sprísneniu súťaže na neurčito. Okrem toho, hra začína strácať ostrosť a obratnosť. Preto je prax hokejových súťaží po celom svete postupne prišiel na potrebu hrať na konkrétny výsledok, odhaľuje víťaza zápasu. Žrebovanie sa zastavil oblek a divákov a účastníkov. V dôsledku toho je potrebné odpovedať na otázku, koľko prevádzkuje hokejový zápas, prehrali jedinečnosť. Zápas bol posledný na určenie víťaza. Základom pravidiel zostalo rovnaké tri obdobia dvadsať minút. Ale v prípade, že skončili remízou, tímy začali ponúkať viac času. Dodatočná lehota sa nazýva predĺženie. Jeho dĺžka je desať minút. Hral až do prvého cieľa. S cieľom zostriť hru na poli na každej strane môžu byť štyria hráči namiesto piatich. To dáva hre dynamický a meniace sa zakorenené taktické konštrukcie. Podľa predpisov Kontinentálnej hokejovej ligy, v prípade, že čas navyše neodhalila víťaza, tímy aj naďalej triediť veci hádzaním voľných kopov - guľky. Prvé tri z každého tímu, a potom vyhrať. A v tomto prípade iba o konečných cieľoch záleží na tom, koľko prevádzkuje hokejový zápas. Guľky vyzerať pôsobivo, ale vo finále rozhodol urobiť aj bez nich.

turnaje playoffs

Zvláštne ostrosť a výraznosť hry sa dostáva do záverečnej fázy majstrovstiev Kontinentálnej hokejovej ligy. To je hra "on the fly", prehrávajúci tím je vyradený z ďalšej účasti v súťaži. Takže odpoveď na otázku, koľko prevádzkuje hokejový zápas v play-off, je úplne nepredvídateľný. Situácia sa značne komplikuje skutočnosť, že v tejto časti predpisov turnajových bráni držanie voľné hody. Ak čas navyše neodhalila víťaza, potom po prestávke je priradený ďalší nadčas. Ich počet nie je nijako obmedzený. Hra bude pokračovať až do víťazstva. Cena za jeden z cieľov v záverečnej časti každý zápas môže byť veľmi vysoká. Hra často trvá tvrdú charakter a dlhotrvajúci obavy z hráčov urobiť chybu a dať súperovi šancu na rozhodujúci výstrel. To je dôvod, prečo hry v play-off môže byť tak vyčerpávajúce pre hráčov i pre fanúšikov.

CHL záznam

Najdlhšia hokejový zápas v histórii kontinentálneho hokejovej ligy sa konalo 21. marca 2014 v Prahe, vo štvrťfinále play-off. Hra medzi tímami "Lion" a "Donbass" bol dokončený 127 minút víťazstvo, "Donbass". Zápas skončil v siedmom období s výsledkom 3: 4. To je v súčasnej dobe najvyššej odpoveď na otázku, o koľko minút trvá hokejovej hry. Niet pochýb o tom, že tento záznam je, či má byť prekonaný. Ale keď sa to stane - môžete len hádať.

Copyright © 2018 sk.atomiyme.com. Theme powered by WordPress.