Šport a FitnessFutbal

Eremin Mihail Vasilevich - CSKA brankár. Životopis ZSSR majster

Bohužiaľ, k dnešnému dňu, ruskí hráči nie sú dostatočne silné a high-end, ktoré nie sú v dopyte v popredných európskych šampionátov, takže každý mladý talent spadá pod veľkú pozornosť všetkých milovníkov tohto športu. To isté sa stalo s mladým brankárom Mihailom Ereminym, ktorý mnohí zdalo predstaviť nástupcu veľkého Leva Yashina. Ale aký bol osud tohto hráča? Bohužiaľ, bolo to veľmi smutné.

Eremin Michail bol zabitý pri autonehode vo veľmi ranom veku, takže sa nepodarilo dosiahnuť veľkých výšok vo futbale, ale pred ním ponúka neuveriteľnú budúcnosť. Ak ste nepočuli o tejto mladej hráčov z konca osemdesiatych a začiatku deväťdesiatych rokov, potom by ste si mali prečítať tento článok. Obsahuje informácie o talentovaného brankára, ktorý práve začína odhaliť svoj talent, keď ho predbehnúť zlým osudom. Eremin Michail zostal navždy žiť v srdciach skalných fanúšikov CSKA Moskva a ruského futbalu.

kariéry mládeže

Eremin Mihail Vasilevich sa narodil 17. júna 1968 v meste Zelenograd. Od útleho veku začal chlapec hral futbal a bol vzdelávaný v miestnej mládež, ale pomerne rýchlo sa jeho špehovia si všimli od hlavného mesta. Výsledkom je, že Michael ponúkol presunúť z Zelenograd do Moskvy, kde on už sledoval vedúci klubu CSKA ZSSR. Prirodzene, Eremin bol šťastný, to bolo v poriadku s týmto vývojom. Keď sa ocitol v moskovskom športovej školy, ktorá je pod záštitou CSKA snažil ukázať všetko, čo je možné vidieť a rozpoznal jeho talent a nádejný brankára, ktorý môže pracovať zázraky v budúcnosti. Eremin Mikhail má vynikajúci výkon, ale nie naraz svoj sen. Bol extrémne tvrdé ceste k vrcholu.

Skorá kariéra v CSKA: 1986

Eremin Mihail Vasilevich - legenda sovietskeho športu, ale to sa stalo, že nie je okamžite. Keď bol v roku 1986, osemnásť rokov, je na čase, aby podpísali profesionálnu zmluvu. Všetci hráči, ktorí sú neplnoletí, sú v systéme mládeže klubu na základe zmluvy. Ten potvrdil, že sa hráč učia systém klubu, ale to ešte nie je súčasťou jeho profesionálne. Keď sa otočí 18, klub rozhodne, či je talentovaný športovec, ťažko pracujúci, ak bude dobre osvedčil. Ak vedenie rozhodne, že hráč si zaslúži podporu, potom je mu ponúknutý zmluvu profesionálneho hráča s veľkou platu a príležitosť ukázať sa v hlavnom tíme.

Zelenograd chlapec sa snažil čo najlepšie, aby podpísal, ktorý sníval, ale miesto v srdci to doteraz svietilo. Každý videl, že talentovaný športovec, ale nikto sa chystá uviesť na jednej z najdôležitejších pozícií veľmi mladý a neznámy nikomu Player. Preto sa ich výkony pre CSKA Eremin Mihail Vasilevich začali brať, kde vo svojej prvej sezóne strávil desať zápase na tej najvyššej úrovni. Mohlo by sa zdať, že je čas na zmenu, ale nie. Vedenie klubu sa nedomnievala, že mladý hráč pripravený, aby sa stal hlavným brankár tímu.

Druhé obdobie v dvoch vyhotoveniach: 1987

Každý vie, že Michael Eremin - CSKA brankár, ktorý sa stal legendou. Ale v roku 1987, o tejto 19-ročného chlapca, ktorý nehral jediný zápas za prvý tím, bolo nemožné povedať. Vo svojej druhej sezóne, Mike sa už stala hlavným gólmana tímu CSKA sekundu a začal hrať častejšie, ale v hlavnom jeho tím ešte stále nepriblížil.

Samozrejme, že v prospech brankára to nie je prešiel, takže bolo rozhodnuté, aby ho poslal do ďalšieho významného sovietskeho klubu v Moskve "Spartak". Tam musel tráviť polovicu sezóny, po ktorej bol k návratu do CSKA. Tak to dopadá, že Michail Eremin, CSKA brankár, bol brankár "Spartacus." čo ho však čakalo v novom klube?

Prechod na "Spartakus": 1988

Eremin Mihail, atletický život bol spojený s CSKA Moskva, ocitol v úplne novom prostredí. Našťastie nemusela presťahovať do iného mesta, ako "Spartakus" je tiež Moskva klubu. Samozrejme, nikto očakáva, že nové miesto 20-ročný chlapec zveriť miesto pri bráne do hlavného tímu. Eremin opäť stal brankár v dvoch vyhotoveniach, ale výsledky sú oveľa lepšie.

V desiatich zápasoch v "Spartakus", minul trikrát menej lôpt ako ôsmich hrách v CSKA. Vedúci predstavitelia moskovského klubu videli, že brankár je pomerne silná a sľubná, takže v októbri 1988 Eremin hral svoj prvý oficiálny zápas. Bola to hra pohára ZSSR futbalového zväzu proti "Torpedo" Neftchi. Misha prišiel z lavičky v druhej polovici a nevynechal jediný cieľ. Zápas skončil porážkou v Moskve "Spartak", ale to bolo inšpiráciou pre mladé talenty.

Tak začal tvorbu jedného z najvýznamnejších sovietskych mladých brankárov, ktorého meno bolo Eremin Mihail. Futbal kariéra podnikania tejto spoločnosti Genius brankárske bol ešte len na začiatku, a mnohí predpovedali veľkú budúcnosť.

Ukončenie pobytu v "Spartakus": 1989

Eremin Mihail, fotky z nich začali objavovať v mnohých športových vydaniach Sovietskeho zväzu, v zostávajúcich dvoch zápasov pohára ZSSR futbalovej federácie už hral celých 90 minút, nahradí litovský brankár Gintaras Stauce. Prvý zápas bol s moskovským "Torpedo", a nebol najpríjemnejší pre Michaela. Už v 22. minúte bol trest v "Spartacus" brán, že športovec nie je schopný reflektovať a 57 minút bola strelil druhý gól. Ako výsledok, "Spartacus" stratil 1: 2, ale druhá hra sa ukázalo Eremin oveľa úspešnejší.

V konfrontácii s Moskvou "Dynamo" mladý brankár predviedol svoj najlepší bok a nevynechal jediný cieľ, zatiaľ čo jeho kolegovia sa podarilo skórovať. "Spartacus" vyhral dlho očakávanú víťazstvo. Táto hra bola posledná pre Eremin v "Spartakus", pretože čakal na triumfálnom návrate do rodného klubu CSKA.

Návrat CSKA: 1989

Keď sa na jar roku 1989, mladý brankár vrátil na miesto svoje domáce tím, je tam privítal veľmi srdečne. A pokrok v oblasti športu bola zrejmá. Mikhail Eremin, ktorej životopis je vyvíjaný v CSKA neboli v najlepším spôsobom, okamžite získal miesto na základni. A táto šanca talentovaný hráč trvalo viac ako úspešný. On hral v 18 hrách, a zároveň mať stál prvých päť zápasov na nulu.

Minul sa prvýkrát v stretnutí s "Kairat" z Alma-Ata, v ktorom CSKA prehral 1: 2. Ale aj úspešné predstavenie nového brankára nepomohlo klub v roku 1989 vyšplhať na stupňoch víťazov majstrovstvách ZSSR. To isté platí o pohár ZSSR, v ktorom sa klub po dlhú dobu a sebaisto ísť k úspechu, porazil na ceste, "Kapaz", "Falcon" a "Dneper". Ale zápas bol rozhodujúci s Volgogradskej "Rotor".

Vážne konfrontácia Moskovčania stratila 2: 3, vyzliekanie už v 1/8 finále. Hoci Korneev a strelil prvý gól, nasledovaný tromi reakciami loptu a druhý gól v 84. minúte Broshin nebol schopný zachrániť situáciu. V každom prípade je to najlepšie strana prejavila Mikhail Eremin: v 22 ligových zápasoch on minul len desať gólov. Ale v prípade pohári nešiel tým najlepším spôsobom a v štyroch hrách vytiahol loptu z čistých sedemkrát (takmer polovica z nich v atlét zmeškal posledný zápas s "Rotor"). Budúci sezóna bola takmer hviezda pre Eremin a pre celý tím.

Boj o titul: 1990

Samozrejme, že hra, ako je toto miesto je hlavným brankár okamžite dostal Michail Eremin. CSKA našli genialitu, a teraz klub dúfal, že nebude musieť dlho premýšľať o tom, kto sa bude konať v bráne. V novej sezóne v 15 zápasoch Eremin vynechal 13 gólov, čo bolo veľmi dobrý výsledok. Ak CSKA sa darilo o niečo lepšie, klub vyhrať šampionát. Bolo by to prvý titul s Michaelom, ale CSKA skončil názov závod je len na druhom mieste.

Stojí za zmienku, zaujímavý zápas v pohári CSKA stretnúť s "Rotor". Je zaujímavé, že CSKA dokázali pomstiť za vlaňajšie porážke v pohári. CSKA vyhral so skóre 1: 0 vďaka čiastočne k tomu, že Eremin odpudzoval jeho prvé trest vo svojej kariére.

Pokiaľ ide o pohár ZSSR, tam Eremin veľmi pomohol svojich spoluhráčov k dosiahnutiu semifinále, kde, bohužiaľ, klub stratili Kyjev "Dynamo" so skóre 2: 4. Tak, 1990 bol rok pre CSKA Moskva pod heslom "vždy druhý." Ale to nie je koniec, pretože v nasledujúcom roku, armáda tím boli schopní dosiahnuť neuveriteľné výsledky.

Majstrovstvá Európy mládeže: 1990

Pred ohľadom na úspechy CSKA v roku 1991, že je potrebné venovať pozornosť tomu, že 21-ročný brankár v tej dobe bol ešte obhajujúce farby a mládeže národný tím národného futbalu ZSSR a spolu s ďalšími mladými talentami mohol priviesť tím k víťazstvu v roku 1990 majstrovstvá Európy mládeže. Bol to pozoruhodný úspech, pretože hlavné národný tím nezískal veľkú trofej od roku 1960. Preto aj na turnaji mládeže víťazstvo dal nádej, že táto generácia mladých talentov rast a stať sa chrbticou nové, silnejšie tím. Avšak, tento úspech je stále bledne pred to, čo bolo Eremin dosiahnuté v roku 1991, pretože to bolo fenomenálne výsledok.

Celková úspešnosť: 1991

V roku 1991, mladý brankár stále zostáva hlavným CSKA, takže môžeme s istotou povedať, že sa športovec priniesla veľa do klubu, ktorý bol nakoniec schopný dosiahnuť majstrovstiev v ťažké boje. Na základe Eremin CSKA podarilo prakticky žiadny čas nie je nazvyš. Výnimkou bol zápas s bývalým klubu brankár Moskve "Spartak", kde Michael vynechal dva nezodpovedané cieľov. Ale inak brankár sám, a celý tím pracoval dokonale.

19.června 1991 vyšlo najavo, že Michail Eremin - majster ZSSR. To bolo potom, že produktívne remíza s Kiev "Dynamo" nastavenou hodnotou v šampionáte, ktorý bol odišiel do CSKA. Ale to nie je všetko, čo je potrebné povedať, ak vezmeme do úvahy v tomto roku Michael CSKA. Skutočnosť, že víťazstvo v šampionáte nebola jediná - armáda klub sa podarilo získať ďalšiu veľkú trofej pohár ZSSR.

V ¼ finále klube stretol s veľmi silnému súperovi - Minsk "Dynamo". Ale výsledok bol úžasný - CSKA, ktoré sú na vzostupe, Minsk obyvatelia porazil s výsledkom 4: 1, a Eremin v tomto zápase nevynechal jediný loptičku. Na jeho miesto bol náhradný brankár Guteyev, kedy došlo k Cieľom prestíže v bránke CSKA. V semifinálovom súperovi bolo ešte horšie - to bolo v Moskve klubu "Lokomotiv", ktorý v tej dobe bol považovaný za jeden z najsilnejších v celej ZSSR.

CSKA opäť ukázal, že 1991 je jednoducho povinný sa armáda. Tri nezodpovedané ciele boli hodnotené v "Locomotive" brány, a klub Eremin šiel do finále, kde ho čakajú v Moskve "Torpedo". Finálový zápas, ktorý sa konal 23. júna 1991, sa ukázalo byť pre armádu nie je tak jednoduché a priamočiare ako predchádzajúce dva. Prvá polovica bola Bezgólová, ale v 43. minúte Tishkov CSKA strelil gól v šatni. A ak je napoly a končil, výsledok stretnutia mohlo byť inak. Ale na 45 minút Korneev vyrovnané, a druhá polovica začal s čistým štítom. Korneev zopakoval úspech v 67. minúte, ale na 75. to isté Tishkov a následne zrovnal stav obnoviť status quo. Bolo to len 80 minút, desať minút pred koncom Sergeev priniesol svoj tím do vedenia, ktoré poskytujú CSKA víťazstvo v pohári.

Tento deň sa bude neuveriteľne šťastný, pretože CSKA vydali dvojnásobný majster vyhral len dve trofeje. Ale rád, udalosť bola zatienená incident, ku ktorému došlo neskôr večer.

Predstavenie pre národný tím

Predtým, než budeme hovoriť o tom, čo ten deň bol kazen 23. júna 1991, je potrebné sa pozrieť na predstavenie Eremin za národný tím. Už viete, že vyhral Európsky šampionát mládeže, ale nemohol, keby niečo dosiahnuť v hlavnom tíme ZSSR. Bohužiaľ, športovec bol príliš mladý, takže som nemohol súťažiť s viacerými impozantný brankári. Počas svojej krátkej kariéry, Michael strávil len dve priateľské stretnutia v košeli národného tímu.

Prvá z nich bola na konci augusta 1990 - kedy sa tím ZSSR stretol s tímom Rumunska. Eremin, ktorý bol vtedy iba 22 rokov, bol v základnej zostavy. Ale v 13. minúte brankár Michael bol trest, ktorý je určite uvedomil Lacatus. ZSSR národný tím na dlhú dobu snaží dostať ešte, ale nikdy nebol schopný - to viedlo iba k tomu, že v 64. minúte Eremin už minul ďalšie bránku od Lupescu. Len 71 minut Mickle mohol zasiahnuť brány rumunského brankára stély. Zápas skončil porážkou národného tímu ZSSR s výsledkom 1: 2.

Druhá hra, ktorá mala možnosť sa zúčastniť Eremin, sa konala v októbri toho istého roku 1990. Potom sa nepriateľ tím stal Izraelčanov. Michael začal zápas na lavičke, kde sledoval tretej minúte Juran strelil prvý gól proti izraelským tímom, a na 19. úspechom vystužené Litovchenko. 70 minút Eremin prišiel z lavičky, čo zvyšok hry, stojaci na Cherchesovu bráne a dvadsať minút neskôr, držal brány zatvorené. 80 minút zaznamenal tretí gól, ktorého autorom bol opäť Juran, a druhá (posledný) Eremin zápas za národný tím bol úspešný. Bohužiaľ, už tretíkrát nosiť tričko ZSSR tímu mladého hráča nebolo súdené.

tragická smrť

Sedemnásteho júna 1991 Michail Eremin, úspechy, ktoré v tej dobe boli stále pomerne vzácne, oslávil svoje dvadsiate tretie narodeniny. O dva dni neskôr, musel hrať s Kiev "Dynamo", po ktorom vyšlo najavo, že CSKA - nový majster ZSSR. Tentoraz sa klubu podarilo vyhrať zlato, nie strieborné medaily, ako tomu bolo v predchádzajúcom roku. Moskva "Torpedo" bol porazený vo finále ZSSR pohára po ďalších štyroch dňoch. Bol to skutočný triumf celého klubu, a pre mladých brankára zvlášť. A oslava by bol veľmi dlhý, pokiaľ neboli takmer okamžite prerušil smútok.

24.júna Michael, spolu s jeho priateľom na úvod auta po neuveriteľnom víťazstve CSKA Moskva v ZSSR pohára. Všetko bolo v poriadku, Eremin bol na sedadle spolujazdca, zatiaľ čo jeho kamarát išiel. Neboli zistené žiadne známky problémov, ale zrazu auto praskla pneumatika. Vodič stratil kontrolu, auto sa vydáva do protiidúce pruhu, kde došlo ku strašné zrážke s autobusom, ktorý skončil svoju sľubnú kariéru Mikhail Eremin.

Dopravná nehoda mu bohužiaľ zbavený nielen veľkú budúcnosť vo veľkom futbale, ale aj život. Michael bol prevezený do nemocnice, kde zostal v kóme asi týždeň, a potom zomrel na následky zranení 30. júna 1991. Lekári uviedli, že šanca na prežitie pre neho, bohužiaľ, nebolo - zranenia boli príliš ťažká.

Copyright © 2018 sk.atomiyme.com. Theme powered by WordPress.